ProTect Face Primer SPF 30

ProTect Face Primer SPF 30 - 03 ProTect Face SPF Primer 30

03 ProTect Face SPF Primer 30

03 Clear: Applicera på rengjort ansikte eller efter din fuktighets crème och därefter din foundation. Tillsammans skapar denna kombination en felfri look som håller hela dagen. Kan även användas ensam för en naturlig look med utmärkt SPF-skydd för din hy.

04 Tinted: ProTect Face Primer Tinted är en lätt färgad primer som förbereder din hud med en rejäl dos fukt och SPF 30. Kan användas ensam för att ge en fräsch ton till ansiktet eller som primer.

– SPF 30
– Anti-aging
– Fuktgivande

AKTIVA INGREDIENSER:
Kollagen – Reducerar rynkor, fyller ut och gör huden fastare.
Glycerin – Fuktgivande.
Vitamin C + E – Antioxidant. Skyddar huden mot för tidigt åldrande.

Nettoinnehåll: 30 ml/1 Fl. oz.

Oparfymerat. Kliniskt testat.



Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Bli den första att betygsätta denna produkt
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Face Sculptor Brush - face-sculptor-brush
  • EYE LIFTER DUO HIGHLIGHTER - eye-lifter-duo-highlighter
  • Powder Brush - powder-brush
  • Eyebrow/Lash Brush - eyebrow-lash-brush
  • Eye Shadow Crease Brush - eye-shadow-crease-brush

Matcha denna med

  • Nail & Cuticle Oil - nail-cuticle-oil
  • Quick Dry Dropper - quick-dry-dropper
  • LIQUID LIP GLOW  - 52-coral-glow
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Matt Fixing Blotting Powder - 00-colorless
Ändra position och språk