Under Cover Face Primer

Under Cover Face Primer - Under Cover Face Primer

Under Cover Face Primer

För jämn och hållbar make-up!

Under Cover Face Primer har unika egenskaper: den fyller osynligt ut fina linjer och porer samt ger en jämn, mjuk yta som gör att make-upen fäster optimalt.

• Döljer ojämnheter
• Fuktighetsgivande
• Minskar rödhet
• Reducerar svullnad
• Motverkar blank hy
• Dämpar pigment-fläckar
• Passar alla hudtyper

APPLICERING:
Vänta någon minut så att huden hinner absorbera primern innan
du lägger på foundation. Kan appliceras direkt på rengjord
hy (formuleringen innehåller mycket fukt).

GÖR SÅ HÄR:
Lägg på före foundation och
du får en jämn och hållbar
make-up.
ELLER
Använd enbart för ett jämnt,
naturellt resultat.


Nettoinnehåll: 30 ml/1 Fl. oz.

Oparfymerat. Kliniskt testat.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 3.12 av 158 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Eyeliner & Contour Brush - eyeliner-contour-brush
  • Wonder Nail – Second Nail - 606-second-nail
  • Gentle Eye Make-up Remover Milk WP 100 ml - gentle-eye-make-up-remover-milk-100-ml
  • Pro Lash Curler - pro-lash-curler
  • BIG BOLD WATERPROOF VOLUME MASCARA - 12-black

Matcha denna med

  • GLOSS STICK STYLO SPF 15 - 22-bare-bliss
  • Gel Nail Lacquer French Manicure - 215-clear
  • Wonder Nail – Second Nail - 696-second-nail-pink
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Perfect Lipliner – Transparent Lip Fix - 80-transparent-lip-fix
Ändra position och språk