Peel Off Base

Peel Off Base - Peel Off Base

Peel Off Base

Använd ditt nagellack i en timme, en dag eller på en fest!

– Byt eller ta bort nagellacket på ett ögonblick utan nagellacksremover
– Fungerar i kombination med alla sorters nagellack: färgade lack, glitter- eller specialeffektslack

Så här fungerar Peel Off Base:
1. Applicera ett täckande lager över hela nageln.
2. Låt torka ungefär fem minuter eller tills den vita basen har blivit genomskinlig.
3. Applicera vilket nagellack som helst.
4. När du vill ta bort lacket, börja vid nagelbädden och bara dra av det.

Vattenbaserad formula fri från lösningsmedel.
Skapar ett skyddande och fuktgivande skikt mellan nagelns yta och nagellacket.

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.


Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 3.6 av 135 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Wonder Top Coat - wonder-top-coat
  • Perfect Contour Kajal - 88-loden-green
  • Quick Dry Dropper - quick-dry-dropper
  • Mineral Foundation Powder Kabuki Brush - mineral-foundation-powder-kabuki-brush
  • Jolie Jour - jolie-jour-edt-natural-spray

Matcha denna med

  • LIQUID LIP GLOW  - 52-coral-glow
  • Perfect Lipliner – Transparent Lip Fix - 80-transparent-lip-fix
  • Clear Nail Gel 6-in-1 - 697-clear-nail-gel-6-in-1
  • Brow Shaping Gel - 60-transparent
  • Eye Primer - eye-primer
Ändra position och språk