Peel Off Base

Peel Off Base - Peel Off Base

Peel Off Base

Använd ditt nagellack i en timme, en dag eller på en fest!

– Byt eller ta bort nagellacket på ett ögonblick utan nagellacksremover
– Fungerar i kombination med alla sorters nagellack: färgade lack, glitter- eller specialeffektslack

Så här fungerar Peel Off Base:
1. Applicera ett täckande lager över hela nageln.
2. Låt torka ungefär fem minuter eller tills den vita basen har blivit genomskinlig.
3. Applicera vilket nagellack som helst.
4. När du vill ta bort lacket, börja vid nagelbädden och bara dra av det.

Vattenbaserad formula fri från lösningsmedel.
Skapar ett skyddande och fuktgivande skikt mellan nagelns yta och nagellacket.

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.


Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 3.6 av 135 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Eyebrow Pencil Waterproof - 34-light-brown
  • GLITTER LINER - gold-sparkles
  • Gentle Eye Make-up Remover Milk WP 100 ml - gentle-eye-make-up-remover-milk-100-ml
  • Eye Shadow Crease Brush - eye-shadow-crease-brush
  • Powder Brush - powder-brush

Matcha denna med

  • CHROME NAILS FIXING TOP COAT - chrome-nails-fixing-top-coat
  • Wonder Nail – Nail Whitener - 604-nail-whitener
  • Quick Dry Dropper - quick-dry-dropper
  • Nail & Cuticle Oil - nail-cuticle-oil
  • Wonder Nail – Clear - 600-clear
Ändra position och språk