HYPO ALLERGENIC VOLUME MASCARA

HYPO ALLERGENIC VOLUME MASCARA - 10 BLACK

10 BLACK

Extra volym för känsliga ögon

IsaDora Hypo-Allergenic Mascara finns nu även i en ny volymversion. Samma hypo-allergeniska formula men med en ny volymborste.

• Specialutvecklad formula för extra känsliga ögon och kontaktlinsanvändare
• Även lämplig för korta ögonfransar
• Liten, cylindrisk hightech-borste med en unik inre ihålig borstdel – för extra volym och enkel applicering på korta ögonfransar
• Lätt att ta bort med ljummet vatten – skonsam mot dina fransar och ögon
• Fuktsäker
• Sitter hela dagen
• Snabbtorkande
• Extrakt från Acacia Senegal-trädet – mjukgörande och skyddande
• Oftalmologiskt testad
• Oparfymerad

Nettoinnehåll: 9 ml /.30 Fl.oz.
Oparfymerad. Oftalmologiskt testad.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Bli den första att betygsätta denna produkt
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Mineral Foundation Powder Kabuki Brush - mineral-foundation-powder-kabuki-brush
  • Eye Shadow Brush Small - eye-shadow-brush-small
  • Bronzing Powder Brush - bronzing-powder-brush
  • Clear Nail Gel 6-in-1 - 697-clear-nail-gel-6-in-1
  • Nail & Cuticle Oil - nail-cuticle-oil

Matcha denna med

  • Build-Up Mascara Extra Volume - 01-super-black
  • Eye Sculptor Bar - 22-smoky-sculpt
  • Gel Eyeliner Waterproof - 01-black
  • Eyebrow/Lash Brush - eyebrow-lash-brush
  • GLITTER NAILS - 928-black-universe
Ändra position och språk