Gel Nail Lacquer French Manicure

Gel Nail Lacquer French Manicure - 215 Clear

215 Clear

Gel Nail Lacquer och Gel Nail Lacquer Top Coat är en reaktiv kombination som tillsammans skonsamt självhärdar och efterlämnar en glossy finish som inte flagnar – ingen UV-lampa behövs.

Applicera i dagsljus.
1. Applicera French Tip längs med nageltoppen och låt det torka.
2. Applicera French Pink eller French Nude på hela nageln och låt torka i 3 minuter.
3. Applicera ett lager av Gel Nail Lacquer Top Coat.

Viktigt! Måste användas i kombination med Gel Nail Lacquer Top Coat.

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 3 av 6 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Wonder Nail – Nail Whitener - 604-nail-whitener
  • Brush Cleanser - brush-cleanser
  • Perfect Moisture Lipstick – Relaunch - 78-vivid-pink
  • Face Buffer Brush  - face-buffer-brush-
  • Grand Volume Lash Styler - 40-black-

Matcha denna med

  • Clear Nail Gel 6-in-1 - 697-clear-nail-gel-6-in-1
  • Gel Nail Lacquer French Manicure - 215-clear
  • Under Cover Face Primer - under-cover-face-primer
  • Wonder Nail – Second Nail - 696-second-nail-pink
  • Gloss Glacé  - 24-crystal-glace
Ändra position och språk