Eye Primer

Eye Primer - Eye Primer

Eye Primer

Monipuolinen pohjustustuote

Pitkäkestoiseen meikkiin – lisää kaikenlaisen silmämeikin pysyvyyttä.

1. Levitä suoraan silmäluomelle
2. Anna kuivua
3. Levitä luomiväri

– Estää luomivärin asettumista raidoiksi.
– Silmäluomet näyttävät välittömästi sileämmiltä ja pienet juonteet katoavat näkyviltä.
– Ihoa hoitavat ainesosat vastaavat silmänympärysvoidetta.
– Ohut, samettimainen koostumus asettuu luomelle täydellisen tasaisesti.

Voidaan käyttää myös yksinään. Peittää siniset verisuonet ja neutraloi punaisten silmäluomien sävyn.

Nettosisältö: 7 ml/24 Fl.oz.

Hajusteeton. Kliinisesti testattu.

Ainesosat

Sävyvalikoima

Activate javascript to use this function Arviointi 4.17 Kirjoittanut 12 henkilö(t)
Gurka!
Lisää suosikkeihin Aktivoi javascript käyttääksesi tätä toimintoa

Muut katsoivat myös

  • Build-Up Mascara Extra Volume - 03-black-brown
  • Wonder Nail – Clear - 600-clear
  • COLOR CORRECTING Concealer Wheel - color-correcting-concealer-wheel
  • Ultra Cover Compact Powder SPF 20 - 18-camouflage
  • Eyebrow Pencil with Brush - 20-black

Yhdistä näihin

  • Wonder Nail – Nail Whitener - 604-nail-whitener
  • Peel Off Base - peel-off-base
  • Wonder Nail – Second Nail - 606-second-nail
  • Quick Dry Dropper - quick-dry-dropper
  • Under Cover Face Primer - under-cover-face-primer
Vaihda sijaintia ja kieltä