Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Får neglene til at synes hvidere

– Indeholder blålige pigmenter, som neutraliserer det gullige skær, og får neglene til at synes hvidere
Hurtigt og nemt
– Hvert penselhår er formet enkeltvist for at undgå striber i neglelakken

Net content: 6 ml / 0,2 Fl. oz.

Hypoallergen formel.

Ingredienser

Varianter

Activate javascript to use this function Vurderet 4.08 ved 106 person(-er)
Gurka!
Føj til foretrukne Aktivér Javascript for at anvende funktionen

Andre har også set

  • Nail White Pencil - nail-white-pencil
  • Perfect Brow Kit Duo Compact Powder - 16-brown-duo-
  • Eye Shadow Brush Small - eye-shadow-brush-small
  • Gel Eyeliner Waterproof - 05-aubergine
  • Perfect Contour Kajal Waterproof - 39-deep-grey

Match med denne

  • Under Cover Face Primer - under-cover-face-primer
  • Wonder Nail – French Manicure - 601-creamy-nude
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Quick Dry Nail Spray - quick-dry-nail-spray
  • Peel Off Base - peel-off-base
Skift sted og sprog