Wonder Nail – French Manicure

Wonder Nail – French Manicure - 601 Creamy Nude

601 Creamy Nude

Ekstra holdbar og hurtigtørrende neglelak til fransk manicure

– Fransk manicure toplag
– Hvert penselhår er formet enkeltvist for at undgå striber i neglelakken

Net content: 6 ml / 0,2 Fl. oz.

Hypoallergen formel.

Ingredienser

Varianter

Activate javascript to use this function Vurderet 3.43 ved 70 person(-er)
Gurka!
Føj til foretrukne Aktivér Javascript for at anvende funktionen

Andre har også set

  • Build-Up Mascara Extra Volume 100% Waterproof - 23-dark-blue
  • Wonder Nail – Second Nail - 696-second-nail-pink
  • Bronzer Brush - bronzer-brush
  • Glossy Eyeliner - swedish-blue
  • Wonder Top Coat - wonder-top-coat

Match med denne

  • ProTect Face Primer SPF 30 - 03-protect-face-spf-primer-30
  • Perfect Lipliner – Transparent Lip Fix - 80-transparent-lip-fix
  • Wonder Nail – French Manicure - 601-creamy-nude
  • Clear Nail Gel 6-in-1 - 697-clear-nail-gel-6-in-1
  • Eye Primer - eye-primer
Skift sted og sprog