Eye Primer

Eye Primer - Eye Primer

Eye Primer

Øjenprimer
Primer med mange fordele.

Til forøgelse af holdbarheden – forlænger enhver øjenskygges holdbarhed

1. Påføres direkte på øjenlåget
2. Lad produktet tørre
3. Påfør øjenskygge

– Rynkefri – forhindrer, at farven lægger sig i fine linjer.
– Blød fokuseffekt – øjenlågene ser øjeblikkeligt glatter ud, og fine, synlige linjer udglattes
– Aktive hudplejeingredienser – som en øjencreme
– Tynd, fløjlsagtig konsistens – lægger sig perfekt og jævnt

Kan også bruges alene. Skjuler blå blodårer og neutraliserer røde øjenlåg.

Nettoindhold: 7 ml/24 Fl.oz.

Uparfumeret. Klinisk testet.


Ingredienser

Varianter

Activate javascript to use this function Vurderet 4.17 ved 12 person(-er)
Gurka!
Føj til foretrukne Aktivér Javascript for at anvende funktionen

Andre har også set

  • Mascara Volume 2.0 - 01-black
  • Wonder Top Coat - wonder-top-coat
  • Blush Brush - blush-brush
  • Quick Dry Nail Spray - quick-dry-nail-spray
  • COLOR CORRECTING Concealer Wheel - color-correcting-concealer-wheel

Match med denne

  • Nail & Cuticle Oil - nail-cuticle-oil
  • Wonder Nail – Second Nail - 606-second-nail
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Quick Dry Dropper - quick-dry-dropper
  • Wonder Nail – French Manicure - 601-creamy-nude
Skift sted og sprog