Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Tar optiskt bort gula missfärgningar på naglarna

– Blått pigment neutraliserar och ger vitare, fräschare naglar snabbt och enkelt
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 4,08 av 106 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Compact Foundation Sponge Refill - compact-foundation-sponge-refill
  • Mineral Blush Powder Brush - mineral-blush-powder-brush
  • Gloss Glacé  - 05-nougat-glac
  • Strobing Highlighting Stick - champagne-glow
  • Perfect Face Brush - perfect-face-brush

Matcha denna med

  • Under Cover Face Primer - under-cover-face-primer
  • Wonder Nail – Clear - 600-clear
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Dynamic Lash Length Serum - 00-clear
  • Peel Off Base - peel-off-base
Ändra position och språk