Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Tar optiskt bort gula missfärgningar på naglarna

– Blått pigment neutraliserar och ger vitare, fräschare naglar snabbt och enkelt
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 4,08 av 106 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Foundation Brush - foundation-brush
  • Mascara Volume 2.0 - 01-black
  • Colorful Eyeliner - 10-black
  • Eye Focus – Single Eye Shadow - 30-snow
  • Shadow Blender Brush - shadow-blender-brush

Matcha denna med

  • Nourishing Lip Oil - nourishing-lip-oil
  • Quick Dry Nail Spray - quick-dry-nail-spray
  • Perfect Lipliner – Transparent Lip Fix - 80-transparent-lip-fix
  • Wonder Nail – Clear - 600-clear
  • Wonder Nail – Nail Whitener - 604-nail-whitener
Ändra position och språk