Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Tar optiskt bort gula missfärgningar på naglarna

– Blått pigment neutraliserar och ger vitare, fräschare naglar snabbt och enkelt
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 4,08 av 106 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Perfect Lipliner – Transparent Lip Fix - 80-transparent-lip-fix
  • Nail Art Brush - nail-art-brush
  • Quick Dry Nail Spray - quick-dry-nail-spray
  • Lip Brush - lip-brush-
  • Face Sculptor Blush Brush - face-sculptor-blush-brush

Matcha denna med

  • Moisturizing Lip Gloss - 01-clear-sorbet
  • Under Cover Face Primer - under-cover-face-primer
  • Jelly Kiss Shine - 70-sorbet-
  • Clear Nail Gel 6-in-1 - 697-clear-nail-gel-6-in-1
  • Brow Shaping Gel - 60-transparent
Ändra position och språk