Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Tar optiskt bort gula missfärgningar på naglarna

– Blått pigment neutraliserar och ger vitare, fräschare naglar snabbt och enkelt
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 4,08 av 106 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Compact Foundation Sponge Refill - compact-foundation-sponge-refill
  • Eye Shadow Brush Large - eye-shadow-brush-large
  • Fine Liner Eye Stylo - 02-dark-brown
  • Mineral Eyeshadow Double Applicator - mineral-eyeshadow-double-applicator
  • Perfect Loose Powder - 05-velvet-beige

Matcha denna med

  • Under Cover Face Primer - under-cover-face-primer
  • Wonder Top Coat - wonder-top-coat
  • Wonder Nail – Nail Whitener - 604-nail-whitener
  • Gel Nail Lacquer French Manicure - 215-clear
  • Brow Styling Wax Pen - 01-brow-styling-wax-pen
Ändra position och språk