Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Tar optiskt bort gula missfärgningar på naglarna

– Blått pigment neutraliserar och ger vitare, fräschare naglar snabbt och enkelt
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 4,08 av 106 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Waikiki Beach - edt-natural-spray-30ml
  • Glow Stick – Blusher - 11-bronze-kissed
  • Nail Art Brush - nail-art-brush
  • Dynamic Lash Length Serum - 00-clear
  • Eye Shadow Brush Small - eye-shadow-brush-small

Matcha denna med

  • Peel Off Base - peel-off-base
  • Wonder Nail – Nail Whitener - 604-nail-whitener
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Nail & Cuticle Oil - nail-cuticle-oil
  • Wonder Nail – Second Nail - 606-second-nail
Ändra position och språk