Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Tar optiskt bort gula missfärgningar på naglarna

– Blått pigment neutraliserar och ger vitare, fräschare naglar snabbt och enkelt
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 4,08 av 106 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Kabuki Powder Brush - kabuki-powder-brush
  • Lip Make-up Brush  (incl. 4 brushes) - lip-make-up-brush-incl-4-brushes
  • Lift & Cover Foundation - 22-warm-beige
  • Build-Up Mascara Extra Volume - 02-dark-brown
  • Eyebrow Pencil Waterproof - 30-soft-black

Matcha denna med

  • Quick Dry Nail Spray - quick-dry-nail-spray
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Clear Conditioning Mascara - 00-clear
  • Wonder Nail – Second Nail - 606-second-nail
  • ProTect Face Primer SPF 30 - 03-protect-face-primer-spf-30
Ändra position och språk