Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Tar optiskt bort gula missfärgningar på naglarna

– Blått pigment neutraliserar och ger vitare, fräschare naglar snabbt och enkelt
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 4.08 av 106 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Eye Shadow Palette - 62-highlands
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Perfect Face Brush - perfect-face-brush
  • Eye Shadow Crease Brush - eye-shadow-crease-brush
  • Mineral Blush Powder - 32-peach-melba

Matcha denna med

  • Dynamic Lash Length Serum - 00-clear
  • Wonder Nail – Second Nail - 696-second-nail-pink
  • Eye Primer - eye-primer
  • Quick Dry Dropper - quick-dry-dropper
  • Brow Styling Wax Pen - 01-brow-styling-wax-pen
Ändra position och språk