Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Tar optiskt bort gula missfärgningar på naglarna

– Blått pigment neutraliserar och ger vitare, fräschare naglar snabbt och enkelt
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 4,08 av 106 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Mascara Primer - mascara-primer
  • Moonlight Musk – Eau de Toilette 30 ml - eau-de-toilette-vapo-30-ml
  • Glitter Eyeliner - 30-gold
  • Eye Shadow Brush Angled - eye-shadow-brush-angled
  • Perfect Face Brush - perfect-face-brush

Matcha denna med

  • Eye Primer - eye-primer
  • Clear Nail Gel 6-in-1 - 697-clear-nail-gel-6-in-1
  • Eyebrow Styler - 50-transparent
  • Moisturizing Lip Gloss - 19-marshmallow
  • Wonder Nail – Second Nail - 606-second-nail
Ändra position och språk