Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Tar optiskt bort gula missfärgningar på naglarna

– Blått pigment neutraliserar och ger vitare, fräschare naglar snabbt och enkelt
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 4,08 av 106 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Eye Primer - eye-primer
  • Perfect Lipliner – Transparent Lip Fix - 80-transparent-lip-fix
  • Eye Shadow Palette - 50-matte-chocolates
  • Face Sculptor Blush Brush - face-sculptor-blush-brush
  • Shadow Blender Brush - shadow-blender-brush

Matcha denna med

  • Eyebrow Styler - 50-transparent
  • Dynamic Lash Length Serum - 00-clear
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • ProTect Face Primer SPF 30 - 03-protect-face-primer-spf-30
  • Moisturizing Lip Gloss - 01-clear-sorbet
Ändra position och språk