Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Tar optiskt bort gula missfärgningar på naglarna

– Blått pigment neutraliserar och ger vitare, fräschare naglar snabbt och enkelt
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 4.08 av 106 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Anti-Shine Mattifying Powder - 31-matte-beige
  • Multi Vitamin Gloss - 34-strawberry
  • Eyeliner & Contour Brush - eyeliner-contour-brush
  • Bronzing Powder Brush - bronzing-powder-brush
  • Volume & Curl - 12-dark-brown

Matcha denna med

  • Eye Primer - eye-primer
  • Wonder Nail – Nail Whitener - 604-nail-whitener
  • Wonder Nail - 101-transparent
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Wonder Nail – Second Nail - 696-second-nail-pink
Ändra position och språk