Produkter

x

Wonder Nail – Nail Whitener

Wonder Nail – Nail Whitener - 604 Nail Whitener

604 Nail Whitener

Tar optiskt bort gula missfärgningar på naglarna

– Blått pigment neutraliserar och ger vitare, fräschare naglar snabbt och enkelt
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredients

Variants

Activate javascript to use this function Rated 4.08 av 106 person(s)
Lägg till i favoriter Activate javascript to use this function Login to create and save favourite lists

Others also looked at

  • Under Cover Face Primer - under-cover-face-primer
  • Compact Foundation Sponge Refill - compact-foundation-sponge-refill
  • Eyebrow Brush/Lash Comb - eyebrow-brush-lash-comb
  • Flex Tip Eyeliner - 80-carbon-black
  • Inliner Kajal - 50-satin-white

Match this with

  • Clear Conditioning Mascara - 00-clear
  • Quick Dry Nail Spray - quick-dry-nail-spray
  • Pump 'n Plump XXL - 70-bare-natural
  • Wonder Nail – Nail Whitener - 604-nail-whitener
  • Clear Nail Gel 6-in-1 - 697-clear-nail-gel-6-in-1