Produkter

x

Wonder Nail – Matte Top Coat

Wonder Nail – Matte Top Coat - 605 Matte Top Coat

[This product has been discontinued]

605 Matte Top Coat

Topplack som ögonblickligen ger en matt nagellacksyta – extra snabbtorkande

– Förvandlar vilken nagellacksfärg som helst till en trendigt matt kulör
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

• Före applicering, undvik produkter som innehåller olja
• Applicera när nagellacket är torrt

Innehåller bl.a: Nonychosine V6 – ökar nagelns motståndskraft/fungerar som härdare
Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredients

Variants

Lägg till i favoriter Activate javascript to use this function Login to create and save favourite lists

Others also looked at

  • Eye Shadow Trio - 81-cool-browns
  • Twist-up Gloss Stick - 18-opals
  • Compact Foundation Sponge Refill - compact-foundation-sponge-refill
  • Kabuki Powder Brush - kabuki-powder-brush
  • Eye Shadow Palette - 59-creamy-nudes

Match this with

  • Dynamic Lash Length Serum - 00-clear
  • Eye Primer - eye-primer
  • Perfect Lipliner – Transparent Lip Fix - 80-transparent-lip-fix
  • Clear Nail Gel 6-in-1 - 697-clear-nail-gel-6-in-1
  • Eye Shadow Fix - eye-shadow-fix