Wonder Nail – Clear

Wonder Nail – Clear - 600 Clear

600 Clear

Tre produkter i en! Baslack, topplack, transparent
nagellack med extra bred borste

– Absorberar UV-ljus och skyddar färgat lack från att blekas
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 3.95 av 42 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Matt Fixing Blotting Powder - sheere-nude
  • Concealer Brush - concealer-brush
  • Under Cover Face Primer - under-cover-face-primer
  • Gel Eyeliner Waterproof - 01-black
  • Clear Nail Gel 6-in-1 - 697-clear-nail-gel-6-in-1

Matcha denna med

  • Wonder Nail – Second Nail - 696-second-nail-pink
  • Perfect Lipliner – Transparent Lip Fix - 80-transparent-lip-fix
  • Gloss Glacé  - 24-crystal-glace
  • Wonder Top Coat - wonder-top-coat
  • Brow Shaping Gel - 60-transparent
Ändra position och språk