Wonder Nail – Clear

Wonder Nail – Clear - 600 Clear

600 Clear

Tre produkter i en! Baslack, topplack, transparent
nagellack med extra bred borste

– Absorberar UV-ljus och skyddar färgat lack från att blekas
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 3,95 av 42 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Glow Stick – Blusher - 11-bronze-kissed
  • Multi Vitamin Gloss - 07-pomegranate
  • Mild Eye Make-up Remover Clear 100 ml - mild-eye-make-up-remover-clear-100-ml
  • Blush Brush - blush-brush
  • Light Touch Natual Radiant Make-up SPF 15 - 55-caramel

Matcha denna med

  • Brow Styling Wax Pen - 01-brow-styling-wax-pen
  • Jelly Kiss Shine - 70-sorbet-
  • Perfect Lipliner – Transparent Lip Fix - 80-transparent-lip-fix
  • Nourishing Lip Oil - nourishing-lip-oil
  • Eye Shadow Fix - eye-shadow-fix
Ändra position och språk