Wonder Nail – Clear

Wonder Nail – Clear - 600 Clear

600 Clear

Tre produkter i en! Baslack, topplack, transparent
nagellack med extra bred borste

– Absorberar UV-ljus och skyddar färgat lack från att blekas
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 3,95 av 42 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Eye Shadow Trio - 90-beach-bronze
  • Pencil Sharpener Slim - pencil-sharpener-slim
  • Eye Shadow Sponge - eye-shadow-sponge
  • Eye Color Bar - 60-nude-essentials
  • Perfect Moisture Lipstick - 54-frosted-plum

Matcha denna med

  • Wonder Nail - 101-transparent
  • Clear Nail Gel 6-in-1 - 697-clear-nail-gel-6-in-1
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Perfect Lipliner – Transparent Lip Fix - 80-transparent-lip-fix
  • Wonder Top Coat - wonder-top-coat
Ändra position och språk