Wonder Nail – Clear

Wonder Nail – Clear - 600 Clear

600 Clear

Tre produkter i en! Baslack, topplack, transparent
nagellack med extra bred borste

– Absorberar UV-ljus och skyddar färgat lack från att blekas
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 3,95 av 42 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Eye Primer - eye-primer
  • Mineral Compact Powder - 20-translucent-sand
  • Perfect Face Brush - perfect-face-brush
  • Eyebrow/Lash Brush - eyebrow-lash-brush
  • Brush Cleanser - brush-cleanser

Matcha denna med

  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Dynamic Lash Length Serum - 00-clear
  • Gel Nail Lacquer French Manicure - 215-clear
  • Clear Nail Gel 6-in-1 - 697-clear-nail-gel-6-in-1
  • Wonder Nail – Second Nail - 606-second-nail
Ändra position och språk