Wonder Nail – Clear

Wonder Nail – Clear - 600 Clear

600 Clear

Tre produkter i en! Baslack, topplack, transparent
nagellack med extra bred borste

– Absorberar UV-ljus och skyddar färgat lack från att blekas
– Varje borststrå är slipat för att undvika ränder efter applicering

Nettoinnehåll: 6 ml/ 0.2 Fl. oz.

Hypo-allergenisk formula.

Ingredienter

varianter

Activate javascript to use this function Betyg 3,95 av 42 person(er)
Gurka!
Lägg till i favoriter Aktivera javascript för att använda denna funktion

Andra tittade även på

  • Mineral Eye Shadow - 47-sapphire
  • Bronzing Powder - 42-terracotta-gold
  • Lip Brush - lip-brush-
  • Perfect Shade Liner - 01-soft-black
  • Volume & Curl - 10-black

Matcha denna med

  • Eye Primer - eye-primer
  • Gel Nail Lacquer Top Coat - 210-top-coat
  • Peel Off Base - peel-off-base
  • Nourishing Lip Oil - nourishing-lip-oil
  • Brow Styling Wax Pen - 01-brow-styling-wax-pen
Ändra position och språk