Produkter

x

IsaDora in Red – EdT Natural Spray 30ml

IsaDora in Red –  EdT Natural Spray 30ml - EdT Natural Spray 30ml

EdT Natural Spray 30ml

IsaDora in Red är en frisk och livfull fläkt av sensualitet och glädje. En spännande och fängslande doft som tar fram din sanna kvinnlighet och väcker uppmärksamhet.

Vid första intrycket lämnar IsaDora in Red en doft av magnolia, som utvecklas till en hjärtnot av söta rosor, jasmin och frisk apelsin-blomma för att därefter övergå till en bestående förnimmelse av varm mysk och vanilj.

Nettoinnehåll: 30 ml/1.01 Fl.oz

Ingredients

Variants

Activate javascript to use this function Rated 1.77 av 35 person(s)
Lägg till i favoriter Activate javascript to use this function Login to create and save favourite lists

Others also looked at

  • B.B. Cream All-in-One Make-up SPF 12 - 01-fair
  • IsaDora in Red – EdT Natural Spray 50ml - edt-natural-spray-50ml
  • Eyebrow Pencil with Brush - 21-dark-brown
  • Gel Eyeliner Waterproof - 09-aqua
  • Mascara Primer - mascara-primer

Match this with

  • Mineral Blush Powder Brush - mineral-blush-powder-brush
  • Eye Shadow Quartet - 69-savannah-sunset
  • Kabuki Powder Brush - kabuki-powder-brush
  • Lip Make-up Brush  (incl. 4 brushes) - lip-make-up-brush-incl-4-brushes
  • Gentile Nail Polish Remover Acetone free 100ml - gentile-nail-polish-remover-acetone-free-100ml