Produkter

x

Eye Shadow Trio

Eye Shadow Trio - 86 Leopard

86 Leopard

Bakad ögonskugga med hög andel pigment och pearl

– Avancerad formulering som ger mångsidiga färgeffekter och kan användas både torr och fuktig
– Lätt att applicera och tona
– Extra hållbar
– Dubbelapplikator medföljer, spegel och fönster i locket
– Kan även rekommenderas för känsliga ögon och kontaktlins-användare

• Torr applikator: mjuk skimrande färgeffekt
• Fuktad applikator: intensiv metallisk effekt

Nettovikt: 1.8 g/.06 oz.

Oparfymerat. Kliniskt testat.

Ingredients

Variants

Activate javascript to use this function Rated 3.96 av 562 person(s)
Lägg till i favoriter Activate javascript to use this function Login to create and save favourite lists

Others also looked at

  • Gentle Eye Make-up Remover Milk WP 100 ml - gentle-eye-make-up-remover-milk-100-ml
  • Wonder Nail – French Manicure - 601-creamy-nude
  • Mineral Eyeshadow Double Applicator - mineral-eyeshadow-double-applicator
  • Lash Booster Mascara - 60-super-black
  • Eye Glow - 02-golden-sand

Match this with

  • Double Eye Shadow Applicator (4 pcs) - double-eye-shadow-applicator-4-pcs
  • Eye Shadow Trio - 86-leopard
  • Foundation Sponge Oval - foundation-sponge-oval
  • Lip Brush - lip-brush-
  • Eyebrow/Lash Brush - eyebrow-lash-brush