Produkter

x

Eye Shadow Fix

Eye Shadow Fix - Eye Shadow Fix

Eye Shadow Fix

Vattenfast bas som får din ögonskugga att sitta från morgon till kväll

– För djupt sittande ögon och ögon som lätt tåras
– Vattenfast
– Sponge-applikator
– Kan även rekommenderas för känsliga ögon och kontaktlins-användare

• Applicera direkt på ögonlocket
• Låt torka
• Applicera ögonskugga

Nettoinnehåll: 6 ml / .20 Fl. oz.

Oparfymerat. Kliniskt testat.

Ingredients

Variants

Activate javascript to use this function Rated 3.64 av 263 person(s)
Lägg till i favoriter Activate javascript to use this function Login to create and save favourite lists

Others also looked at

  • Hair Mascara - 54-golden-copper
  • Lip Make-up Brush  (incl. 4 brushes) - lip-make-up-brush-incl-4-brushes
  • Compact Foundation Sponge Refill - compact-foundation-sponge-refill
  • Eyebrow/Lash Brush - eyebrow-lash-brush
  • Double Eye Shadow Applicator (4 pcs) - double-eye-shadow-applicator-4-pcs

Match this with

  • Inliner Kajal - 56-inliner-kajal-blond
  • Eye Shadow Fix - eye-shadow-fix
  • Peel Off Base - peel-off-base
  • Wonder Nail – Second Nail - 696-second-nail-pink
  • Anti-Shine Mattifying Powder - 31-matte-beige